Hakkımızda

Hakkımızda

Hepimiz biliyoruz ki, mükemmel bir tüm vücut bronzluğuna sahip olmak demek aynı zamanda yanık izlerini kontrol edebilmek adına mayo ve bikini iplerinizin yerini farklı stratejilerle değiştirmek ve sürekli güneşin doğru açısını yakalayabilmek için hareket halinde olmak demek. Blankkini ile artık böyle değil!

Blankkini’nin mayoları siz güneşlenirken, yüzerken veya spor yaparken bronzluk izlerinizi tasarlayacak, güneşin altındaki rahatlığınızı ve ondan aldığınız keyfi ise yeniden tanımlayacak.

Üç yoğun yıl boyunca dünyanın dört bir yanındaki profesyonellerin uzmanlığını bir araya getiren Blankkini, nihayet kendi patentini sunuyor: Güneşin bronzlaştırıcı ışınlarının içeri nüfuz etmesine izin veren ve bir yandan da fazla yanıkları engelleyen, güneş-geçirir bir mayo! Tasarım ekibimiz, belki de plaj modasının zirvesi olabilecek nitelikte, yanık çizgileri bırakmayacak bir mayo geliştirmek için bir araya gelen moda ve kumaş tasarımcılarından oluşan seçkin bir gruptur.

Şimdiye kadar duyduklarınız kulağa güzel geliyorsa dahası da var! Modern Smart Fiber teknolojimiz, Blankkini’nin mayolarını sektördeki diğer tüm mayo kumaşlarından% 20 daha elastik ve esnek hale getiriyor. Sonuç: Hafif, ferahlatıcı, standart mayolardan üç kat daha hızlı kuruyan ve nefes alabilen Dry Fit teknolojisine sahip kavrayıcı ve inceltici mayolar. Son bir rötuş olarak bu eşsiz kumaşın; güneşin, klorun ve tuzun zorlukları söz konusu olduğunda mükemmel bir dayanıklılığa sahip olduğu da kanıtlanmıştır.